Obstawianie zakładów – co warto wiedzieć?

Pamiętajmy, aby korzystać jedynie z usług bukmacherów, którzy posiadają stosowną licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Aktualnie gra u jakiekolwiek bukmachera nieposiadającego zezwolenia na funkcjonowanie w Polsce skoczyć się może karą nałożoną na gracza.

Legalni bukmacherzy

Jednym z legalnych bukmacherów w Polsce jest Fortuna. Firma działając w Polsce od wielu lat uzyskała stabilną pozycję. Dzięki temu możemy być pewni, że wszystkie zainwestowane w Fortunę pieniądze będą bezpieczne. Ponadto korzystając z usługi po raz pierwszy możemy uzyskać różnego rodzaju oferty promocyjne.

Przykładowo nowy gracz, który zainwestuje 100 zł może liczyć na zwrot pieniędzy. Istnieje też możliwość dostania 20 zł na start oraz zwiększenia o 100% ilości posiadanych środków na koncie do 1000 PLN. Decydując się na grę obstawiać możemy wyniki z różnorodnych fizycznie odbywających się wydarzeń sportowych, jak i coraz popularniejsze e-sporty.

Różne typy zakładów

Decydując się na grę będziemy mieć styczność z różnorodnymi rodzajami zakładów. Jednym z zakładów jest kupon AKO. Ten rodzaj zakładu określany jest również, jako kupon akumulacyjny. Oznacza to, że na jednym kuponie znajduje się więcej niż jeden obstawiony rezultat.

Aby kupon AKO dał nam wygraną wszystkie spośród obstawionych zakładów na kuponie muszą wygrywać. Nawet jeżeli nasz kupon akumulacyjny posiada niemalże wszystkie zakłady obstawione prawidłowo i jeden chybiony nie dostaniemy żadnej zapłaty.

Dodaj komentarz